magyarfocisták.ewk.hu
Minden ami magyar labdarúgás nemzetközi szinten.

2011.május 15.

A Cesena otthonában kapott ki 1-0-ra a Brescia Calcio együttese. A vendégeknél Vass Ádámot a 61. percben cserélte le edzője.

A kiesés közelébe kerülő Sampdoria hazai pályán szenvedett 2-1-es vereséget a Palermo gárdájától. A genovaiaknál Laczkó Zsolt végig a pályán volt.

2011.május 14.

A Triestina csapata Torinoban szenvedett 2-0-s vereséget a Serie B-ben. A csapatban Filkor Attila végigjátszotta a találkozót.

2011.május 13.

Az Ascoli hazai pályán nyert szenzációs mérkőzésen a Siena ellen 3-2-re. Az Ascoliban Feczesin Róbert a 88. percben 2-2-re egyenlített, és végig a pályán volt.

2011.május 1.

A Serie A-ban a Sampdoria csak 3-3-as döntetlent ért el a kieséstől menekülni igyekvő Brescia ellen. A hazaiaknál Laczkó Zsoltot az 59. percben cserélték le és a 24. percben sárga lapot kapott. A vendégeknél Vass Ádám a 64. percben lépett pályára csereként.

2011.április 30.

A Serie B-ben az Ascoli 3-1-re verte hazai pályán a Frosione csapatát. A hazaiaknál pályára lépett Feczesin Róbert és 11-esből ő szerezte csapata második találatát.

A Grosseto otthonában kapott ki 2-0-ra a Triestina együttese, amelyben Filkor Attila kezdőként a 69. percig volt a pályán.

2011.április 23.

A Serie A magyar meccsén a Bari kikapott 1-0-ra a Sampdoriától. A hazai csapatban Rudolf Gergely, míg a vendégeknél Laczkó Zsolt is végig a pályán töltötte a mérkőzést.

A Brescia hazai pályán kapott ki 1-0-ra a listavezető AC Milantól. A Bresciában Vass Ádám 53 perc játéklehetőséget kapott, és ezalatt egy sárga lappal lett gazdagabb.

2011.április 22.

Az US Triestina 2-1-re verte otthon a Sassuolot. A Triesztben Filkor Attila az egész mérkőzés folyamán élvezte a szakvezető bizalmát.

A Varese - Ascoli mérkőzés 1-1-es döntetlennel zárult. A vendégek gólját a félidőben lecserélt magyar támadó Feczesin Róbert szerezte büntetőből.

2011.április 17.

A Cesena megverte 1-0-ra otthon a Barit. A Bariban Rudolf Gergely végigjátszotta a találkozót, de sajnos ő sem tudott segíteni csapatán.

Az Ascoli 1-0-ra megverte otthon a Pescarát. A meccsen Feczesin Róbertet a 78. percben cserélték le.

2011.április 16.

Az AC Milan hazai pályán verte meg a Sampdoriát 3-0 arányban. A vendégek mindkét magyarja, Koman Vladimir és Laczkó Zsolt is végigjátszotta a találkozót.

A Serie B-ben a Triestina 2-1-re nyert a Portogruaro otthonában. A Triesztieknél Filkor Attilát a 46.percben cserélték le.

2011.április 10.

Pontot szerzett hazai pályán a Bari a Catania ellen. Az 1-1-re végződő mérkőzésen Rudolf Gergely végig a pályán volt, és a hazaiak gólját is ő készítette elő.

A Brescia idegenben végzett 1-1-re a Cagliari ellen. A vendégeknél Vass Ádámot a 31. percben le kellett cserélni.

2011.április 5.

A 30.fordulóból elmaradt mérkőzésen Feczesin Róbert csapata az Ascoli kikapott idegenben a Crotone gárdájától. A magyar csatár végigjátszotta a találkozót, de sajnos gólt szereznie nem sikerült.

2011.április 3.

A Sampdoria Chievo Verona elleni 0-0-s vendégszereplésén Laczkó Zsolt a 70.percben kapott játéklehetőséget.

A kiesés ellen küzdő Bari 2-1-re nyert Parmaban, ahol Rudolf Gergely 72 perc játéklehetőséghez jutott kezdőként.

2011.április 2.

A Brescia 3-1-re nyerni tudott otthon a Bologna ellen. Vass Ádám 66 percet játszott és a 8. percben gólpasszt adott csapata első góljánál.

A Serie B-ben az Ascoli Novaraban kapott ki 1-0-ra, ahol Feczesin Róbert végig a pályán volt.

2011.március 27.

A Serie B-ben a Triestina - Frosione mérkőzésen Filkor Attila végig a pályán volt és a hazaiak első találatát is ő jegyezte.

2011.március 26.

A Serie B-ben szereplő Feczesin Róbert végigjátszotta csapata meccsét, amelyen az Ascoli otthon kapott ki 4-0-ra a feljutásért küzdő Torinotól.

2011.március 22.

A Serie B-ben játszó Ascoli 2-1-re legyőzte a Vicenzát. Feczesin Róbert végig a pályán volt a győztes csapatban.

2011.március 20.

A Bari hazai pályán szenvedett 2-1-es vereséget a Chievotól. Rudolf Gergely kezdőként 65 percet kapott a csapatban.

Az esélyesebb Juventus otthonában kapott ki 2-1 arányban Vass Ádám csapata a Brescia. A magyar középpályás végigjátszotta a találkozót.

A Sampdoria meglepetésre kikapott otthon 1-0-ra a Parmától. Koman Vladimir a 80. percben állt be, Laczkó Zsolt végig a kispadon ült.

Hírek

• A nap magyarja
    2011-04-10 12:09:21

Bevezetem a kezdőoldalon táblázatban megjelenő "A nap magyarja" oszlopot. Ide mindig fel fogom írni, hogy szerintem ki nyújtotta az adott napon pályára lépő magyar labdarúgók közül a legjobb teljesítményt. Ha senki nem lépett pályára, akkor egyszerűen nem írok ki semmit, hanem a dátum csúszik eggyel.

• Elindult
    2011-03-20 14:02:45

A mai napon elindult az oldal. Visszamenőleg hétfőig töltöttem fel az információkat. Mostantól lehetőség szerint naponta frissítek, és mindig az előző nap mérkőzéseinek információival.