magyarfocisták.ewk.hu
Minden ami magyar labdarúgás nemzetközi szinten.

2011.május 15.

A Bundesliga 2-ben az Alemannia Aachen 1-1-es döntetlent ért el otthon az Arminia Bielefeld ellen. Az aacheniek magyar támadója Stieber Zoltán végig a pályán volt, és egy gólpasszt adott.

A Hertha BSC Berlin 2-1-re megverte otthon az Augsburgot. A Hertha legendája Dárdai Pál kezdőként 42 percet játszott a találkozón.

Az Ingolstadt otthon kapott ki 1-0-ra az Osnabrücktől. A hazaiaknál Futács Márkó a 69. percben lépett pályára csereként.

3-2-re kapott ki Király Gábor csapata az 1860 München a Paderborn otthonában. A magyar hálóőr végigvédte a találkozót.

2011.május 14.

A Bundesligában a VfB Stuttgart kapott ki 2-1-re a Bayern München vendégeként. A Stuttgartban Hajnal Tamást a 82. percben cserélték le.

2011.május 8.

A Düsseldorf otthonában kapott ki 3-1-re az Alemannia Aachen csapata. Stieber Zoltán az aacheniek magyar támadója végigjátszotta a mérkőzést.

2011.május 7.

A Bundesligában a VfB Stuttgart 2-1-re legyőzte a Hannover csapatát. A VfBnél Hajnal Tamást a 74. percben cserélték le, és ő szerezte az 58. percben a csapat vezető találatát.

2011.április 30.

A Hoffenheim otthonában nyert 2-1-re a VfB Stuttgart csapata. A Stuttgartban Hajnal Tamás az 51. percben sárga lapot kapott és a 84. percben cserélték le.

2011.április 29.

A Bundesliga 2-ben az Alemannia Aachen gárdája otthon kiütötte 4-0-ra az Oberhausent. A hazaiak magyar támadója Stieber Zoltán az 84.percben lett lecserélve, és két gólt jegyzett a négy találatból.

2-1-re nyert a Hertha BSC otthonában az 1860 München csapata. A vendégeknél a berliniek volt játékosa Király Gábor állt a találkozón végig a kapuban.

2011.április 24.

Stieber Zoltán végig a pályán volt, amikor csapata az Alemannia Aachen 2-0-ra nyert Augsburgban.

2011.április 23.

A VfB Stuttgart 3-0-ra kiütötte otthon a Hamburger SV-t. A hazaiak magyar középpályása Hajnal Tamás a 74. percben egy gólpasszal vette ki a részét a sikerből, és végigjátszotta a meccset.

A Bundesliga 2-ben Király Gábor csapata az 1860 München szintén 3-0-ra nyert az emberhátrányban játszó Greuther Fürth ellen. A magyar kapus végigvédte a találkozót.

2011.április 17.

Stieber Zoltán csapata az Alemannia Aachen 5-1-re kapott ki otthon az Erzgebirge Auetől. A magyar támadó szerezte csapata egyetlen gólját, és végigjátszotta a meccset.

2011.április 16.

A VfB Stuttgart magyar középpályása Hajnal Tamás 82 percet játszott csapata Kölnben 3-1-re megnyert mérkőzésén.

2011.április 15.

A Bundesliga 2-ben az 1860 München Király Gáborral a kapuban kapott ki 2-1-re az FSV Frankfurttól idegenben.

2011.április 10.

A Paderborn otthonában ért el 1-1-es döntetlent Futács Márkó csapata az Ingolstadt. A magyar csatár a 74.percben lépett pályára.

2011.április 9.

Az 1860 München simán verte 4-0-ra hazai pályán az Energie Cottbust. A "kismünchen" magyar kapusa Király Gábor végigvédte a meccset.

2011.április 8.

A második ligában az Alemannia Aachen csapata 3-2-re kikapott a Duisburg otthonában. A vendégek magyar csatára Stieber Zoltán végig a pályán volt, de sajnos a gólja is kevés volt a győzelemhez.

2011.április 3.

Az Alemannia Aachen 2-1-re verte az 1860 Münchent. A mérkőzést két magyar labdarúgó is végig a pályán töltötte. A hazaiaknál Stieber Zoltán, míg a vendégeknél Király Gábor neve szerepelt a kezdőcsapatban.

2011.április 2.

A Werder Bremen - VfB Stuttgart rangadón (1-1) a vendégek magyar középpályása Hajnal Tamás 71 percet töltött a pályán, és a 13. percben ő szerezte a Stuttgart gólját is.

A Bundesliga 2-ben Torghelle Sándor csapata a Düsseldorf otthon nyert 3-0-ra az Erzgebirge Aue ellen. A támadó a 76. percben lépett pályára.

2011.március 19.

Stieber Zoltán csapata az Alemannia Aachen 3-1-re nyert Osnabrückben. A magyar légióst a 82. percben cserélték le.

2011.március 18.

A Bundesliga 2 magyarjai közül többen is pályára léptek. Király Gábor végig védett a Karlsruhe elleni 5-1-re megnyert mérkőzésen az 1860 Münchenben.

Torghelle Sándor 12 percet játszott csereként a Fortuna Düsseldorfban. A csapata egyébként 1-0-ra kikapott idegenben a Duisburgtól.

Futács Márkó a 76. percben állt be szintén csereként az Ingolstadt - Hertha BSC (1-1) mérkőzésen, ahol a vendégeknél Dárdai Pált nem nevezték.

Hírek

• A nap magyarja
    2011-04-10 12:09:21

Bevezetem a kezdőoldalon táblázatban megjelenő "A nap magyarja" oszlopot. Ide mindig fel fogom írni, hogy szerintem ki nyújtotta az adott napon pályára lépő magyar labdarúgók közül a legjobb teljesítményt. Ha senki nem lépett pályára, akkor egyszerűen nem írok ki semmit, hanem a dátum csúszik eggyel.

• Elindult
    2011-03-20 14:02:45

A mai napon elindult az oldal. Visszamenőleg hétfőig töltöttem fel az információkat. Mostantól lehetőség szerint naponta frissítek, és mindig az előző nap mérkőzéseinek információival.