magyarfocisták.ewk.hu
Minden ami magyar labdarúgás nemzetközi szinten.

2011.május 14.

A KAA Gent otthonában nyert 3-2-re a KRC Genk csapata. A genki csapatban Tőzsér Dániel végig a pályán volt és egy góllal is hozzájárult a fontos győzelemhez.

A Standard Liege otthonában viszont fontos rangadót bukott el Juhász Roland csapata az RSC Anderlecht. A 2-1-re végződő találkozón a magyar védő végig a pályán volt és csapata egyenlítő találatát is ő jegyezte, bár ez később kevés volt a sikerhez.

2011.május 11.

Az RSC Anderlecht csapata hazai pályán 4-1-re kiütötte a KAA Gent csapatát. A brüsszelieknél Juhász Roland végig a pályán volt.

2011.május 10.

Csúnyának mondható vereséget szenvedett a rájátszásban a KRC Genk csapata a Club Brugge otthonában. A 3-0-s verés során Tőzsér Dániel végig a pályán volt.

2011.május 6.

A rájátszásban fontos mérkőzésen nyert a KRC Genk hazai pályán 1-0-ra az RSC Anderlecht ellen. A Genkben Tőzsér Dániel, míg a fővárosiaknál Juhász Roland játszotta végig a mérkőzést.

2011.május 1.

A KRC Genk 2-0-ra nyert a Lokeren otthonában a bajnokság rájátszásában. A bajnoki címre is esélyes genkieknél Tőzsér Dániel végig a pályán volt, és egy sárga lapot is kapott.

2011.április 23.

A KRC Genk 3-0-ra legyőzte hazai pályán a Gent csapatát. A Genkben Tőzsér Dániel végigjátszotta a találkozót, és csapata első gólját is ő jegyezte.

A rájátszás alsóházában a Lierse SK otthon ért el 1-1-es döntetlent a St.Truiden ellen. A Lierseben Kovács Péter az 58. percben kapott játéklehetőséget.

2011.április 20.

A rájátszásban két magyar érdekeltségű találkozót is rendeztek. A Tőzsér Dániellel felálló KRC Genk 3-1-re verte hazai pályán a Club Brugge együttesét.

A másik mérkőzésen az RSC Anderlecht Juhász Rolanddal felállva ért el 1-1-es döntetlent a KAA Gent otthonában. A magyar védő a 87. percben sárga lapot kapott.

2011.április 15.

A rájátszásban találkozott az RSC Anderlecht a KRC Genk csapatával és a brüsszeliek nyertek is 2-0-ra. Mindkét csapatban szerepelt magyar labdarúgó. Az Anderlechtben Juhász Roland végig a pályán volt, és az 57. percben sárga lapot is kapott, míg a Genk magyarja Tőzsér Dániel végigjátszotta a meccset.

2011.április 10.

Egyre távolabb kerül a bajnoki cím az RSC Anderlechtnek, mivel idegenben kikaptak a rájátszásban 3-0-ra a Bruggetől. A vendégek magyar védője Juhász Roland végig a pályán volt.

A másik magyar érdekeltségű találkozón a Genk is kikapott szintén idegenben a Standard Liegetől 2-1 arányban. A Genk gólját a meccset végigjátszó Tőzsér Dániel szerezte.

2011.április 9.

A belga bajnokság rájátszásában a St. Truiden otthon ért el 1-1-es döntetlent a Cercle Brugge ellen. A hazaiak magyar támadója Tisza Tibor a 71. percben lépett pályára.

2011.április 3.

A belga bajnokság rájátszásának felsőházában az Anderlecht hazai pályán kapott ki 3-1-re a Standard Liegetől. Az RSC-ben Juhász Roland végigjátszotta a meccset.

A másik mérkőzésen a Tőzsér Dániellel felálló KRC Genk 2-1-re nyert otthon a Lokeren ellen. Tőzsér végig a pályán volt.

2011.március 20.

A KRC Genk csapata idegenben nyert 1-0-ra a Cercle Brugge ellen. Tőzsér Dániel végig a pályán volt, míg Köteles László a kispadról nézte végig a találkozót. Ezzel a győzelemmel a Genk továbbra is verse4nyben marad a bajnoki címért.

A másik Brugge-i csapat 0-0-s döntetlent ért el a Kovács Pétert is a soraiban tudó Lierse otthonában. A magyar csatár a 81. percben lépett pályára.

A listavezető RSC Anderlecht 3-2-re legyőzte hazai pályán a KAA Gent csapatát. Juhász Roland végigjátszotta a meccset.

A Sint-Truidense otthon kapott ki 2-0-ra a Lokerentől. Tisza Tibort a 77.percben cserélték le.

Hírek

• A nap magyarja
    2011-04-10 12:09:21

Bevezetem a kezdőoldalon táblázatban megjelenő "A nap magyarja" oszlopot. Ide mindig fel fogom írni, hogy szerintem ki nyújtotta az adott napon pályára lépő magyar labdarúgók közül a legjobb teljesítményt. Ha senki nem lépett pályára, akkor egyszerűen nem írok ki semmit, hanem a dátum csúszik eggyel.

• Elindult
    2011-03-20 14:02:45

A mai napon elindult az oldal. Visszamenőleg hétfőig töltöttem fel az információkat. Mostantól lehetőség szerint naponta frissítek, és mindig az előző nap mérkőzéseinek információival.