magyarfocisták.ewk.hu
Minden ami magyar labdarúgás nemzetközi szinten.

2011.május 15.

A De Graafschap otthonában kapott ki a Venlo 1-0-ra. A vendégek magyar középpályása Tóth Balázs a 76. percben lépett pályára csereként.

A Roda JC Kerkrade 0-0-s döntetlent ért el a Heerenveen ellen. A kerkradeieknél Bodor Boldizsár a 64. percben állt be csereként.

2011.május 13.

A feljutásért küzdő FC Volendam a visszavágón 2-0-ra megverte a Maastrichtot. A hazaiaknál Zsidai László végig a pályán volt.

2011.május 10.

A második vonal rájátszásában az FC Volendam 3-2-re nyert a Maastricht otthonában. A Volendam magyarja Zsidai László végig a pályán töltötte a találkozót.

2011.május 1.

A NAC Breda otthon szenvedett 2-1-es vereséget a Heracles Almelotól. Az emberhátrányban játszó hazaiaknál Fehér Csaba a 19. percben piros lapot kapott.

Az NEC Nijmegen 5-0-ra kiütötte a Roda csapatát otthon. A vendégeknél Bodor Boldizsár a 74. percben lépett pályára csereként.

A bajnoki címet lassan elfelejtő PSV Eindhoven 2-1-re verte hazai pályán a Vitesse együttesét. Az Eindhovenieknél Dzsudzsák Balázs végigjátszotta a találkozót, egy gólpasszal, és egy sárga lappal is gazdagodott.

A kiesés ellen küzdő Venlo otthon verte 3-2-re a Feyenoordot. A rotterdamiaknál Simon Krisztiánt az 57. percben cserélték le.

2011.április 24.

A holland bajnokság 32. fordulójának rangadóján a Feyenoord otthon verte 3-1-re a vége előtt a 3.helyre visszacsúszó PSV Eindhovent. A hazaiaknál Simon Krisztián a 87. percben lépett pályára, pont akkor, amikor a vendégeknél Dzsudzsák Balázs elhagyta a játékteret.

2011.április 23.

Magyar rangadó lett a Roda JC Kerkrade - NAC Breda összecsapás. Az 5-1-re végződő találkozón 3 magyar labdarúgó is lehetőséget kapott. A hazaiaknál Bodor Boldizsár a 80. percben lépett pályára, míg a vendégeknél Fehér Csaba végig a pályán volt és Horváth Gábort a 68. percben cserélték le és a 45. percben sárga lapot kapott.

A VV Venlo csapata 2-2-es döntetlent játszott a Heerenveen együttesével. A Venloban Tóth Balázst sajnos a 44. percben le kellett cserélni.

2011.április 22.

A holland második vonalban az FC Volendam 3-1-re megverte a Sparta Rotterdam gárdáját. A hazaiak magyar támadója Zsidai László végigjátszotta a találkozót.

2011.április 17.

A Heracles Almelo otthonában nyert a PSV Eindhoven 2-0-ra, ahol Dzsudzsák Balázs végigjátszotta a meccset, és ő szerezte a hazaiak első gólját is.

A Feyenoord csapata 6-1-re kiütötte a Willem II-t. A régi fényében tündöklő hazaiaknál Simon Krisztián a 69. percben lépett pályára csereként.

2011.április 16.

A NAC Breda otthon kapott ki 2-1-re az Excelsiortól. A Bredában Fehér Csaba végig a pályán volt a találkozón.

2011.április 15.

A holland második vonalban szereplő Zsidai László csapata a Volendam 4-3-ra maradt alul a Go Ahead Eagles otthonában. A magyar támadó végig a pályán volt.

2011.április 14.

A PSV Eindhoven kiesett az Európa Ligából a Benfica ellen, mivel hazai pályán csak 2-2-es döntetlenre futotta a hollandok erejéből. Az első találkozón 4-1-re nyerő Benfica így a 4 között folytathatja. A hazaiaknál Dzsudzsák Balázs végigjátszotta a találkozót, csapata első gólját szerezte, és a 27. percben sárga lapot kapott.

2011.április 10.

A Roda idegenben 1-1-es döntetlent ért el a bajnoki címért küzdő Twentenél. A Rodában Bodor Boldizsár a 61. percben lépett pályára.

Pontot mentett otthon a PSV Eindhoven a Heerenveen ellen. A 90. percben 2-2-re egyenlítő hazaiaknál Dzsudzsák Balázs végig a pályán volt.

2011.április 9.

Tóth Balázs csapata a Venlo otthon szenvedett 4-1-es vereséget az NEC Nijmegentől. A magyar középpályást a 44.percben kellett lecserélni, és a 25.percben egy sárga lapot is kapott. A vendégeknél Babos Gábor csak a kispadon ült.

2011.április 8.

Az AZ Alkmaar otthonában 1-1-es döntetlent elérő NAC Bredában két magyar labdarúgó is végig a pályán volt. Fehér Csaba mellett Horváth Gábor a 32.percben sárga lapos figyelmeztetésben részesült.

A másodosztályban szereplő Zsidai László csapata a Volendam otthon verte 2-1-re a Fortuna Sittardot. A magyar középcsatár végigjátszotta a találkozót, és a 80. percben sárga lapot kapott.

2011.április 7.

Az Európa Ligában nagyon nehéz helyzetbe került a PSV Eindhoven, mivel 4-1-es vereséget szenvedett a portugál Benficától. Az eindhovenieknél Dzsudzsák Balázs végig a pályán volt.

2011.április 3.

Tóth Balázs csapata a VV Venlo idegenben kapott ki 3-2-re Groningenben. A középpályásunk végig a pályán volt.

2011.április 2.

A PSV Eindhoven idegenben szenvedett 2-0-s vereséget a Twente otthonában, amivel a hazaiak átvették a vezetést a tabellán. Dzsudzsák Balázs végig a pályán volt, és a 75. percben sárga lappal büntette a játékvezető.

A NAC Breda csapata 3-1-re verte idegenben a De Graafschapot. A Bredánál mindkét magyar, Horváth Gábor, és Fehér Csaba is végig a pályán volt, Horváth a 40. percben sárga lapot kapott.

2011.március 20.

A PSV Eindhoven hazai pályán 1-0-ra legyőzte az Utrecht együttesét. Dzsudzsák Balázs végig a pályán volt, és csapata továbbra is vezeti a holland pontvadászatot.

A Roda 3-0-ra legyőzte a Feyenoordot. A hazaiaknál Bodor Boldizsár a 82. percben lépett pályára, míg a vendégeknél Simon Krisztián kispados volt.

2011.március 19.

A NAC Breda csapatában Horváth Gábor, és Fehér Csaba is végig részese volt az FC Groningen elleni 1-0-s vereségnek. Fehért a 85. percben még sárga lappal is jutalmazta a játékvezető.

A Venlo - Witesse (0-0) mérkőzésen a hazaiaknál Tóth Balázs végigjátszotta a meccset.

2011.március 17.

Az Európa Ligában a PSV Eindhovennek sikerült a hazai 0-0 után idegenben kiharcolnia a továbbjutást a skót Glasgow Rangers ellen. Dzsudzsák Balázs az eindhovenieknél végig játszotta a találkozót, és a 14. percben a csapat egyetlen góljánál ő adta a passzt Jermain Lensnek.

Hírek

• A nap magyarja
    2011-04-10 12:09:21

Bevezetem a kezdőoldalon táblázatban megjelenő "A nap magyarja" oszlopot. Ide mindig fel fogom írni, hogy szerintem ki nyújtotta az adott napon pályára lépő magyar labdarúgók közül a legjobb teljesítményt. Ha senki nem lépett pályára, akkor egyszerűen nem írok ki semmit, hanem a dátum csúszik eggyel.

• Elindult
    2011-03-20 14:02:45

A mai napon elindult az oldal. Visszamenőleg hétfőig töltöttem fel az információkat. Mostantól lehetőség szerint naponta frissítek, és mindig az előző nap mérkőzéseinek információival.