magyarfocisták.ewk.hu
Minden ami magyar labdarúgás nemzetközi szinten.

2011.május 15.

A Birmingham City otthonában nyert a Fulham FC 2-0-ra A Fulhamben hosszú idő után újra pályára léphetett Gera Zoltán, aki a 89. percben állt be csereként.

2011.május 7.

A Championship utolsó fordulójában az Ipswich Town kikapott 4-2-re a Leicester City otthonában. Az Ipswichben Fülöp Márton végigvédte a találkozót.

A már biztosan feljutó QPR otthon kapott ki 2-1-re a Leeds United csapatától. A hazaiaknál Buzsáky Ákos kezdőként 55 percet kapott.

A negyedik vonalban a Hereford 1-1-es döntetlent ért el a Macclesfield otthonában. Kovács János a herefordiak magyar védője a 61. percben lépett pályára csereként.

2011.április 30.

A Premier Leagueben a Blackburn Rovers 1-0-ra megverte a Bolton Wanderers csapatát. A Boltonban végre szerepet kapott a magyar kapus Bogdán Ádám, mivel ő védte végig a találkozót a finn Jaaskelainen helyett.

A második vonalban is szerepet kapott egy magyar hálóőr az Ipswich Town - Preston North End (2-1) mérkőzésen. Az Ipswich kapuját védte végig a találkozón Fülöp Márton.

A Watford otthonában szerezte meg a 3 pontot a QPR együttese 2-0 arányban. A vendégeknél csereként pályára lépett Buzsáky Ákos a 75. percben 0-0-s állásnál és segítette játékával győzelemhez csapatát.

A negyedik vonalban is volt egy magyar szereplő. A Hereford - Bradford (1-1) mérkőzésen lépett pályára a hazaiaknál a 90. percben Kovács János.

2011.április 22.

A harmadik vonalban szereplő Plymouth idegenben verte meg 1-0-ra a Dagenham csapatát. A vendégek magyar védője Tímár Krisztián a 90. percben lépett pályára csereként.

2011.április 16.

A negyedik vonalban szereplő Hereford United 0-0-s döntetlent ért el a Rotherham otthonában. A Hereford magyar védője Kovács János a 90.percben állt be.

2011.április 9.

A Manchester United hazai pályán papírformaszerűen legyőzte 2-0-ra a Fulham csapatát. A vendégek magyar középpályása Gera Zoltán hosszú idő után kapott lehetőséget, és csereként pályára léphetett a 68.percben.

2011.április 4.

A másodosztályban Buzsáky Ákos csapata a Queens Park Rangers hazai pályán 3-0-ra legyőzte a Sheffield Unitedet. A magyar középpályás sajnos csak a 86.percben lépett pályára.

2011.március 19.

A Premiershipben szereplő QPR szintén 1-0-ra nyert a Doncaster ellen idegenben. Buzsáky Ákos a 62. percben állt be a QPR gólját szerző Ephraim helyére.

Gyepes Gábor a 42. percben váltotta a sérült Hudsont a Cardiffban a Millwall elleni 3-3-as döntetlen alkalmával.

2011.március 18.

Egyedüli magyarként Kovács János lépett pályára a Hereford United csapatában, amely vereségett szenvedett a Southend csapatától 4-0 arányban. Kovács János a találkozót végigjátszotta.

2011.március 15.

Az Ipswich Town hazai pályán 3-0-s vereséget szenvedett a Watford csapatától. A találkozón Fülöp Márton végig a pályán volt, Priskin Tamást a 62. percben cserélték le.

Hírek

• A nap magyarja
    2011-04-10 12:09:21

Bevezetem a kezdőoldalon táblázatban megjelenő "A nap magyarja" oszlopot. Ide mindig fel fogom írni, hogy szerintem ki nyújtotta az adott napon pályára lépő magyar labdarúgók közül a legjobb teljesítményt. Ha senki nem lépett pályára, akkor egyszerűen nem írok ki semmit, hanem a dátum csúszik eggyel.

• Elindult
    2011-03-20 14:02:45

A mai napon elindult az oldal. Visszamenőleg hétfőig töltöttem fel az információkat. Mostantól lehetőség szerint naponta frissítek, és mindig az előző nap mérkőzéseinek információival.