magyarfocisták.ewk.hu
Minden ami magyar labdarúgás nemzetközi szinten.

2011. május 15.

A rájátszásban az Olympiakos Volos együttese 2-1-re legyőzte otthon a Panathinaikos csapatát. A győzelemből a Volos magyar védője Szélesi Zoltán is kivette a részét, mivel végig a pályán volt, és az első gólnál ő jegyezte a gólpasszt is.

2011.május 12.

A BL selejtezős helyért folytatott küzdelemben 2-1-re kikapott hazai pályán az Olympiakos Volos a PAOK-tól. A hazai csapatban Szélesi Zoltán végig a pályán volt, míg Németh Krisztián csak a 64. percben lépett pályára csereként.

2011.május 8.

A rájátszásban az AEK Athén verte 1-0-ra az Olympiakos Volos együttesét. A Volosban Szélesi Zoltán végigjátszotta a mérkőzést, és a 48. percben sárga lapot kapott. Németh Krisztián a 89. percben lépett pályára csereként.

2011.április 17.

Az Olympiakos Pireus 6-0-ra verte otthon a Larissa együttesét. A hazaiaknál a 69. percben állt be csereként Megyeri Balázs a sérült Nikopolidis helyére.

Az Olympiakos Volos 3-2-re verte otthon a Panathianikost. A Volosban Szélesi Zoltán végig a pályán volt, míg Németh Krisztián a 84.percben állt be csereként.

2011.április 10.

Az Aris Saloniki otthonában kapott ki az Olympiakos Volos 2-1-re. A mérkőzésen a Volos csatára Németh Krisztián a 62. percben lépett pályára.

A bajnoki címet már megszerző Olympiakos Pireus 3-1-re kapott ki az Atromitos otthonában. A vendégek magyar kapusa Megyeri Balázs végig a pályán volt a találkozón.

2011.április 3.

Az Olympiakos Pireus - AO Kavala (3-1) mérkőzésen a hazaiak kapuját végig Megyeri Balázs védte. Ezzel a Pireusiak a tabella élén állnak továbbra is.

Az 5. Olympiakos Volos magyarjai közül ezúttal csak Szélesi Zoltán volt a pályán a hazai 3-0-ra megnyert meccsen. Németh Krisztián kispados volt, míg Szélesi az egész mérkőzést a pályán töltötte.

2011.március 20.

Az Aris otthonában 3-1-es vereséget szenvedő Panserraikos csapatában Kiss Zoltán kezdőként 73 perc játéklehetőséghez jutott. Ezzel a vereséggel csapata egyre kilátástalanabb helyzetbe kerül a kiesés elleni harcban.

Az Olympiakos Volos 1-0-ra legyőzte idegenben a Kavala csapatát. Szélesi Zoltán végigjátszotta a mérkőzést és a 34. percben sárga lapot kapott, míg Németh Krisztián kezdőként kapott 56 perc játéklehetőséget.

2011.március 16.

A Görög Kupa küzdelmeiből kiesett az Olympiakos Volos, mivel az idegenbeli 2-1-es vereség után csak 0-0-s döntetlent ért el otthon az Atromitos ellen. A csapatban Szélesi Zoltán végig a pályán volt, Németh Krisztián pedig a 78. percben szállt be csereként.

Hírek

• A nap magyarja
    2011-04-10 12:09:21

Bevezetem a kezdőoldalon táblázatban megjelenő "A nap magyarja" oszlopot. Ide mindig fel fogom írni, hogy szerintem ki nyújtotta az adott napon pályára lépő magyar labdarúgók közül a legjobb teljesítményt. Ha senki nem lépett pályára, akkor egyszerűen nem írok ki semmit, hanem a dátum csúszik eggyel.

• Elindult
    2011-03-20 14:02:45

A mai napon elindult az oldal. Visszamenőleg hétfőig töltöttem fel az információkat. Mostantól lehetőség szerint naponta frissítek, és mindig az előző nap mérkőzéseinek információival.